Bir web sitesi kurma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

28.08.2018
Bir web sitesi kurma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Hala bir web sitesine sahip olmanın işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olacağından emin değil misiniz?

İşinizi büyütmekle ilgilenmeyen bir işletme sahibi değilseniz, bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Web sitesi oluşturmak şu günlerde her zamankinden daha kolay ve daha ucuz: Çok fazla paraya mal olmaz, nasıl kodlanacağını veya tasarlayacağınızı bilmek zorunda da değilsiniz.

Müşterileriniz Bunu Bekliyor! Listedeki tek neden bu bile olsa, yeterli olurdu. On tüketiciden altısı, markaların internet üzerinde işletmeleriyle ilgili çevrimiçi içerik sunmasını, ürün ve/veya hizmet bilgisi için bir web sitesine sahip olmasını bekler. Bir web siteniz yoksa günümüzün dijital meraklı (ve sabırsız) müşterileri başka yerlere bakar. Tüketicilerin yüzde doksanı, çevrimiçi incelemelerin satın alma kararlarını etkilediğini iddia ediyor.

Sosyal medya kanallarında başkalarının sizin hakkınızda neler söylediğini kontrol edemeyeceğiniz doğrudur, ancak bir web sitesi aracılığıyla kendi hikayenizi oluşturarak kamu algısını etkileyebilirsiniz.

Bir web sitesi, işletme mesajlarını, misyonlarını ve kişiliklerini, hedef kitlelerinin, basılı reklamlar veya posta broşürlerinden daha hızlı almasına yardımcı olur.

Rakiplerinizin hepsinin web siteleri var! Rakiplerinizle rekabet etmiyorsanız, potansiyel müşterileri kaybediyorsunuz demektir. İşletmeniz için bir web siteniz yoksa, arama motoru sonuçları sayfasında görünme şansınız sıfırdır. Ancak bir siteniz varsa, arama motorları için optimize edebilir, böylece Google’ın sonuçlarının en üstünde görünme şansınızı artırabilir ve potansiyel müşterilerle daha fazla görünürlük elde edebilirsiniz.

Web Sitenizin Olmaması Kaybedecek İş anlamına gelir. Şimdiye kadar, bir web siteniz yoksa, potansiyel müşterileri kaçırıyorsunuz. Ekonomik fiyatlı profesyonel bir web sitesi kurmak için web site paketlerimizi inceleyebilirsiniz

Web sitenizin olmaması, Kötü bir web siteniz olmasından daha iyi! 
Kötü tasarlanmış ve kullanımı karmaşık bir web sitesi, işletmenizin kötü görünmesine neden olabilir. Günümüzde, web sitenizin profesyonel ve özensiz görünmemesi için gerçekten bir mazeret yok. Kötü bir web sitenizin olması veya web sitenizin hiç olmaması, her ikisi de işiniz için kötüdür.

En Çok Okunanlar
Küçük işletmenizin bir web sitesi olması gerekiyor mu?
28.08.2018
Küçük işletmenizin bir web sitesi olması gerekiyor mu? Evet! Birçok küçük işletme hala iş yapmak için interneti kullanmıyor. Ancak şimdi neredeyse herkes ürün, hizmet veya bilgi almak için interneti kullanıyor. Potansiyel müşteriler nereye gideceğini v...
Bir web sitesi kurma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
28.08.2018
Bir web sitesi kurma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Hala bir web sitesine sahip olmanın işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olacağından emin değil misiniz? İşinizi büyütmekle ilgilenmeyen bir işletme sahibi değilseniz, bir web sitesine sahip olmanız...
Bir Web Sitesi İletişim İçin En Güçlü Aracınızdır!
14.10.2018
Bir Web Sitesi İletişim İçin En Güçlü Aracınızdır! Web sitenizi oluşturmanın ilk adımı, konunuzu ve amacınızı iyi tanımaktır. Ağlarınızı artırmak, tutkunuzu paylaşmak, insanlarla tanışmak, gelirinizi artırmak veya hizmetlerinizi tanıtmak ister mis...

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen Arayın Bize Yazın