En Sevdiğimiz İşi Yapıyoruz, Bir Şeyler Tasarlarken Çok Eğleniyoruz.


Kısaca Biz...

Merhaba! Buraya kadar gelip bizi daha yakında tanımak istemenize çok sevindik!

Desto Medya, biri yazılımcı biri tasarımcı olan iki kardeşin kurmuş olduğu oluşumdur. 10 yıllık yazılım ve tasarım tecrübemizle hizmet vermekteyiz. İşyeri Web Site KurulumuKişisel Web Site Kurulumu, E-ticaret Sitesi Kurulumu, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Broşür / Katalog / Afiş / Bilboard Tasarımları, Slider / Banner Tasarımları, Google Adwords Reklamları, Seo, Sosyal Medya, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil / Masaüstü Uygulamaları yapıyor ve işimizi çok severek çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirip, son güncel teknoloijik gelişmeleri takip ederek işinizi tam anlamıyla görecek tasarım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.

Bizi tercih ettiğinizde bize en sevdiğimiz işi yapmak, birşeyler oluşturmak için fırsat veriyorsunuz ve biz çok mutlu oluyoruz, bu mutluluğun karşılığında sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Neden mi Biz?
Neden mi Biz?

Sizi dinliyor ve hayallerinizden yola çıkarak tasarlıyoruz. Sizi müşteri olarak değil ekibimizden görüyor, fikir ve isteklerinize çok değer veriyoruz. Örneğin; sizin için oluşturacağımız bir web sitesini kendi sitemiz olarak görüp eksiksiz ve kusursuz olması için her ince ayrıntıyı kontrol edip üzerinden defalarca geçiyor ve web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

"İşimiz bitti, daha sonra bizden destek almak için bize ödeme yapmak zorundasınız." demiyoruz! Teknik destek ve danışmak istediğiniz konularda size ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. 

Profesyonel bir web sitesine neden ihtiyaç duyduğunuz konusunda soru işaretleriniz varsa, bizimle iletişime geçin. Endişelerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizi daha yakından tanımak ve hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen Arayın Bize Yazın

SON BLOG YAZILARIMIZ

Özellikler
blog 14.10.2018 NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

Günümüzde istedikleri şey için internette arama yapan kişi sayısı kat ve kat artıyor. Sorunlarına çözüm bulmak, fiyatları karşılaştırmak ya da bir mağaza, restoran veya işletme hakkında bilgi al...

blog 14.10.2018 İşletmeniz İçin Mükemmel Fırsatları Kaybediyorsunuz!

Bir işletmeniz var ve bir web siteniz yoksa, işletmeniz için mükemmel fırsatları kaybediyorsunuz! Bir web sitesi, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birçok farklı pazarlama stratejisini gerçe...

blog 14.10.2018 Web Siteniz İşinizin Çok Önemli Bir Parçasıdır

Soru: İşletmem çok küçük, sadece ben ve iki çalışanım var, gerçekten bir web sitesine ihtiyacım var mı? Cevap: Bu iyi bir soru. Aslında, dijital iş çağının en önemli ve en sık sorulan sorular...