Bütçenize Uygun Web Site Paketini Seçin, %50 İndirimi Kaçırmayın!


3000 TL

SÜPER PAKET

Kısa bir süre 6000 TL yerine
sadece 3000 TL
Hosting ve
Domain Ücretsiz

Sitemi Kur

Paket Açıklaması

Tüm mobil cihazlara %100 uyumlu tasarım, Desto Medya Türkçe yönetim paneli, Google Seo alt yapısı ile arama motoru optimizasyonu tam uyumu, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Domain ve Ücretsiz SSL güvenlik sertifikası. Sadece sektörünüzü, domain isminizi, site içeriğindeki metinler ve görsellerin tamamını bize iletmeniz yeterli.

Paket Özellikleri

Tüm mobil cihazlar ile %100 uyumlu tasarlamıştır. Web sitenizi akıllı telefon üzerinde açan biri, bilgisayarında açan kişi ile aynı kolaylıkta görebilir ve sitenizi gezebilir. Bu paketten faydalanarak kurulan web sitenizde sınırsız sayıda sayfa oluşturabilirsiniz.

Tamamen Tükçe yönetim panelimiz sayesinde web sitenizde resim, video, yazı vb. bilgileri internete bağlanabildiğiniz her yerde güncelleyebilir sitenizi yönetebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yönetim panelimizin mobil uyumluluğu sayesinde cep telefonunuz ve tabletinizden de yapabilirsiniz.

10.000 MB Hosting(Web Alanı) ve Domain(www.siteismi.com) bu paket içerisinde ilk yıl ücretsiz olarak verilmektedir. Seçebileceğiniz uzantılar .com veya .net uzantılarıdır.

Google vb. arama motorları SSL Güvenlik Sertifikası olmayan web sitelerini "Güvenli Değil" olarak işaretlemektedir. SSL Güvenlik Sertifikası bu paketimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm arama motorlarına uygun olarak oluşturulan web sitelerimiz, tasarım ve yazılımsal olarak SEO alt yapısına uyumlu tasarlanmıştır. Böylece Google, Yandex vb. arama motorlarında bulunabilirliğiniz artacaktır.

Bu paketde web sitenize Türkçe dahil 10 dil seçeneği eklenebilmektedir. Dil seçeneklerini siteniz yapım aşamasındayken bizlere bildirmeniz gerekir. Dil çevirileri ve içerik eklemeleri sizin tarafınızdan yapılmaktadır.

Pakete dahil olarak sınırsız sayıda e-mail hesabı açabilirsiniz. E-mail gönderme ve alma işlemlerinizi Hosting boyutunuzca dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde kafanıza takılan sorular ve destek almak istediğiniz konularda size yardımcı oluyoruz, yol gösteriyoruz. Üstelik bunun için sizlerden ödeme talep etmiyoruz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olabilmek için çok sıkı çalışıyoruz.

Bu paket veya verdiğimiz hizmet hakkında sormak istediğiniz birşey varsa sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Hemen Arayın Bize Yazın